Bulut Bilgisayar

Yazılım Geliştirme

İşletmemiz, kamu kurumlarında Belediyeler için anahtar teslim otomasyon çözümleri, Köylere Hizmet Götürme Birliklerine Tahakkuk Esaslı Bütçe Muhasebe Uygulama çözümü, Kobiler için de Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Kurumsal web siteleri, Logo Ticari Program çözümleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını 11 yılı aşkın bir süredir karşılamaktadır.

Son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan mobil iletişimin trendini yakalayan firmamız, en popüler Iphone telefonlar için de uygulama geliştirme başarısını elde etmiş Karadeniz bölgesindeki ikinci kuruluştur. Birinci kuruluş olan Siyah Bilişim firması da yine değerli ortaklarımızla birlikte yürüttüğümüz iştirakimizdir.

Diğer kuruluşumuz olan Siyah Bilişim Hizmetleri bölgemizde ve ülke çapını genişleterek uluslararası bir seviyede yazılım geliştirmek üzere kurulmuştur. Zamanla müşterilerimizin projelerine özel yazılım ürünleri geliştirerek bu alanda uzmanlaşma yoluna gitmiştir. İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştirmekteyiz.

Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle birleştirerek, beklentilerinizi mümkün olan maksimum kademede karşılıyoruz.