Bulut Bilgisayar

Teknik Destek

Firmamız 11 yılı aşkın bir süredir, halen devam etmekte olduğu adresinde 4′ncü Kat gibi Ofis tarzı 110 metrekarelik 2 büroda faaliyetini sürdürmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere, Trabzon’umuzun önde gelen Kobilerinin bilişim danışmanlığını, servis hizmetlerini 3 adet servis aracımız ile en hızlı, deneyimli teknik servis çalışanlarımız ile güler yüzle çözmekteyiz.

Personellerimizi değişen teknolojik çözümleri anlamak, müşterilerine uygulatmak ve maliyetlerini düşürmek için sürekli eğitimlerle destekliyoruz. Son kullanıcı müşteri memnuniyetini, satış sonrasında verdiğimiz hizmetler ve her daim güler yüzle verilen hizmetlerle Büyük Sermaye Gruplarının fiyat avantajına rağmen yine bizleri tercih ederek göstermektedirler.

‘’Satana kadar değil sattıktan sonra dost hizmet’’ anlayışı işletme sahiplerince benimsenmiş ,ekip arkadaşlarımızca yaşatılan şirket prensibidir.

Amacımız; Teknik Hizmetler konusunda temel felsefesi müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır.